Српских владара 111

vk.pirot1815@gmail.com

електронска пошта

Додела таблета

Наша школа наставља  са пројектним активностима у оквиру пројекта “ Превазилажења последица пандемије КОВИД 19 за ученике ромске нациналности“.
Представници организације Опре Рома и представници школе  ученицима 5. и 8. разреда поделили су  таблете које ће користити у процесу припреме за завршни испит и савладавању школског градива.

Наши ученици у пројекту

У оквиру пројекта „Еколошко образовање – мост за одрживи развој прекограничног региона“ који суфинансира Европска Унија кроз Интеррег ИПА програм прекограничне сарадње Бугарска  – Србија, Удружење грађана ПЛАНТ као партнер на пројекту одржало је заједнички  Зоом  састанак на коме су учествовали ученици наше школе (5. и 6. разред) и ученици  Бугарских  основних школа.  Након тога Удружење грађана Плант је поделило поклоне ученицима у школском дворишту.

На међународном конкурсу: „Природа-наш заједнички дом“ у оквиру пројекта  ученица Петра Крстић 2-4  освојила је 2.место.