Српских владара 111

vk.pirot1815@gmail.com

електронска пошта

ДЕЛФ

И ове школске године су ученици наше школе показали изванредне резултате у знању француског језика. Већ једанаесту годину за редом, наши ученици са успехом полажу Међународно признати испит у знању француског језика, ДЕЛФ.  С поносом истичемо да су до сада стекли 335 диплома.

Ове године је 17 ученика успешно положило овај испит,осам ученика ниво А1 и девет  ученика нови А2. Ниво А1 су положили: Костић Андреа, Величковић Кристина, Такић Лена, Јордановић Софија, Јовановић Хелена, Видановић Михајло, Голубовић Вера и Милић Лазар, а ниво А2: Ђорђевић Вера, Станковић Катарина, Јовановић Страхиња, Ранчић Марко, Ранчић Милош, Видановић Петар, Цолић Јања, Стојановић Немања и Вукадиновић Немања.
Свим ученицима честитамо на запаженим резултатима!

Изузетни резултати на републичким такмичењима

Ученици наше школе остварили су протеклог викенда изузетне резултате на републичким такмичењима. Посебно се истакао Страхиња Јовановић, ученик 8-2 који је на државном такмичењу из физике освојио другу награду и пласирао се на Српску физичку олимпијаду. Његов ментор је проф. Весна Цветковић