Српских владара 111

18300 Пирот, Србија

010 345 210

секретар/администрација

Previous
Next

Општинско такмичење из математике

Општинско такмичење из математике одржано је 10.2.2024.године. Ученици наше школе остварили су значајне резултате. Честитамо ученицима и њиховим менторима и желимо им пуно успеха у даљем такмичењу!
*Трећи разред
Ученици трећег разреда су постигли најбоље резултате на Општинском нивоу такмичења!
Освојили су 10 првих награда, 14 других награда, 8 трећих награда и 6 похвала.
Прва награда
Јана Тодоровић-1. награда
Катарина Игњатовић- 1. награда
Реља Лилић- 1. награда
Михаило Петровић- 1. награда
Ђорђе Митић- 1. награда
Бранко Ранчић-1. награда
Павле Милосављевић- 1. награда
Даница Вацић-1. награда
Дамјан Зорчић-1. награда
Миодраг Џунић-1. награда
Друга награда
Ина Алексић-2. награда
Урош Стојановић-2. награда
Дана Бојкић-2. награда
Данко Тошић-2. награда
Неда Стефановић-2. награда
Михајло Станојевић-2. награда
Николина Петровић-2. награда
Ива Џунић-2. награда
Андрија Вуковојац-2. награда
Невена Манчић-2. награда
Матија Павловић-2. награда
Александар Ранчић-2, награда
Богдан Стефановић- 2. награда
Матија Станковић-2. награда
Трећа награда
Хана Петровић-3.награда
Павла Ћирић-3. награда
Невена Антић-3. награда
Лена Малиновић-3. награда
Нађа Мекић-3. награда
Илија Симоновић-3. награда
Калина Танчић-3. награда
Петар Тодоровић-3. награда
Похвале
Ленка Митић-похвала
Теа Јовановић-похвала
Мила Апостоловић-похвала
Лена Мадић-похвала
Матеја Денчић-похвала
Лазар Радојчев –похвала
Ментори ученика су: Даниела Ђорђевић, Сара Чубрић, Сања Панић, Марина Игњатовић и Снежана Минић.
Четврти разред
Андреј Алексов-1. награда
Андреј Ћирић-1. награда
Михаило Јовановић-2. награда
Вукашин Џунић-2. награда
Лазар Златковић-2. награда
Никола Тодоровић-2. награда
Радомир Јоцић-3. награда
Миња Живковић-3. награда
Симона Костић-похвала
Инес Миков- похвала
Ментори ученика су Наташа Николић, Биљана Јонић, Валентина Јовановић, Сузана Мицић и Јасмина Марковић.
*Пети разред
Невена Вацић-3. награда
Петар Тодоровић-3. награда
Павле Миливојевић-3. награда
Лена Ђорђевић-похвала
Ментор-Владан Димитров
*Шести разред
Петар Милијић-похвала
Ментор-Ивана Делчев
*Седми разред
Никола Мијајловић-1. награда
Сава Живковић -2. награда
Катарина Анђелковић -2. награда
Нађа Антић-3. награда
Миодраг Манчић-3. награда
Виктор Ранчић-похвала
Данко Стаменовић-похвала
Лазар Николић-похвала
Ментор-Данка Антић
*Осми разред
Стефан Стојановић-3. награда
Андрија Вељић-3. награда
Ментор-Маја Милијић