Српских владара 111

18300 Пирот, Србија

секретар/администрација

Дан школе

Протекле  недеље обележавали смо Дан наше школе у централној школи и издвојеним одељењима. Кроз све наставне предмете ишли смо путем од предања до научних знања.

Бавили смо се историјом хемије на часовима хемије, историјом школе у бројевима на часовима математике, нематеријалним благом Старе планине на часовима историје и географије.  На часовима биологије и домаћинства упознавали смо лековита својства биљака. На часовима српског језика и страних језика  подсетили смо се универзалних принципа образовања и васпитања кроз пословице и квиз знања.

Одржали смо едукативну радионицу са родитељима ученика млађих разреда на којој смо се бавили изазовима  родитељства некада и сада.

У понедељак, 8.11.2021.године, отворићемо изложбу одељењских радова ученика млађих разреда и од 11 часова уручити награде најуспешнијим ученицима на такмичењима која су организована у школи.